Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Żywiec

Gwiazdkowa niespodzianka w Jeleśni

10.02.2008, nieprzypisany

Skoczowska i bielska filia Organizacji Pożytku Publicznego Chrześcijańska Służba Charytatywna przy pomocy młodzieży ze zboru (parafii) Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Bielsku-Białej oraz Żywca zorganizowała w Gminnym Ośrodku Kultury w Jeleśni spotkanie dla dzieci. W dniu 10 lutego 2008 roku dla ponad pięćdziesięcioro dzieci odbył się specjalny program, w którym przedstawiono scenkę oraz wykonano wiele pieśni w wykonaniu zespołu z Bielska-Białej. Dodatkowo wolontariusze ze zboru Kościoła w Żywcu przeprowadzili bardzo interesujące gry ruchowe, które spotkały się z miłym przyjęciem dzieci. W czasie programu przygotowano również wspólny posiłek dla dzieci i ich rodziców. Na koniec spotkania zostały wręczone paczki noworoczne dla osób wytypowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleśni wraz z prezentem książkowym ufundowanym przez Towarzystwo Biblijne w Warszawie ("Biblia dla dzieci").

Po spotkaniu widać było wiele radości na twarzach dzieci oraz zadowolenie rodziców z mile spędzonego czasu - powiedzieli Andrzej Cichy (ChSCh Skoczów) i Wojciech Pęgiel (ChSCh Bielsko-Biała).

Serwis Informacyjny OPP ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Żywiec

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720
z dopiskiem: „filia Żywiec”

Kierownik: Izabela Glazer
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 691 136 595

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij