Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Żywiec

Żywiec: optymizm i małżeństwo. Z uśmiechem przez życie!

21.11.2011, nieprzypisany

Czym jest szczęście? Na to pytanie codziennie próbuje odpowiedzieć sobie każdy z nas. Jednym udaje się to lepiej, innym gorzej, ale jedno jest pewne: nie ma jednoznacznej odpowiedzi ani jednego przepisu na sukces. Jedyne, co sprawdza się na pewno, to optymizm, uśmiech na twarzy i zarażanie innych… szczęściem.   

18 i 19 listopada w Klubie Akwarium w Żywcu odbyły się warsztaty poświęcone zagadnieniom optymizmu i małżeństwa. Zorganizowała je lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), która zaprosiła prelegentkę Izabelę Lewosińską, psychopedagog i psychoterapeutę uzależnień.

– Opowiadałam między innymi o relacjach małżeńskich, wpływie rutyny na nasze życie oraz przejściu z miłości romantycznej w miłość codzienną, zdeterminowaną stabilizacją – mówi pani Izabela. – Radziłam, jak walczyć z szarą rzeczywistością i zmieniać postrzeganie świata na pozytywne. Uczestnicy rozwiązali także test, który wykazał, czy się unieszczęśliwiają, prowadząc do autodestrukcji czy wręcz przeciwnie. Na szczęście test wypadł pozytywnie.

Jak się okazuje, na pytanie, jak odnaleźć szczęście, najlepiej szukać odpowiedzi w samym sobie. Poznawać siebie i własne potrzeby, pracować nad słabościami i uwypuklać zalety – wszystko to okraszając pogodnym uśmiechem, któremu nie oprze się żadna chandra.

A już w piątek, 25 listopada w tym samym miejscu początek kolejnych spotkań organizowanych przez filię ChSCh w Żywcu. Tym razem będą to spotkania terapeutyczne pt. Bądź na topie! Rzuć palenie razem z nami! Organizatorzy zapraszają do Klubu Akwarium (Os. 700-lecia) na godzinę 17. Wstęp wolny.   

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Twój 1% znaczy wiele. Przekaż go Chrześcijańskiej Służbie Charytatywnej (KRS 0000 220 518).

(mp)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Żywiec

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720
z dopiskiem: „filia Żywiec”

Kierownik: Izabela Glazer
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 691 136 595

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij